16.06.2018 САС-UA «Кубок Феникса — 2018» результаты конкурсов.

16.06.2018. «Кубок Феникса — 2018»
DSC_3994

DSC_3999

DSC_4002

DSC_4004

DSC_4006

Конкурс Юный хендлер
Видео
1 место — Мухіна Світлана
DSC_4014

Конкурс Лучший Питомник
Видео
1 место — Цвергпинчеры
DSC_4034

DSC_4038

DSC_4039

DSC_4041

Конкурс Лучшая Племпара
Видео
1 место — Шарпей
2 место — Цвергпинчеры
DSC_4025

DSC_4045

DSC_4053

ЛУЧШИЙ БЕБИ
Видео
1 место — Німецький шпіц померанський MAGIC SUN RAY MOY OBEREG, Вл. Рижко Катеріна, Харків.
DSC_4072

DSC_4065

2 место — Американська акіта HELENGAL MAMBA RISING STAF NUMBER ONE, Вл. Горожанкина Олена, Губкин.
DSC_4068

3 место — Мопс JORDAN MICHAEL VOM MANSALEN, Вл. Маханько С., Харків.
DSC_4056

DSC_4074

4 место — Сенбернар д\ш, GREAT SAGE KELLI, Вл. Рижій К., Харків.

ЛУЧШИЙ ЩЕНОК
Видео
1 место — Шарпей DARK ANGEL LEGASY OF THE DRAKULA IZ DOMA BSS, Вл. Ачкасова Наталія, Харків.
DSC_4097

2 место — Бігль ANAKIN SKYWALKER MARY LUCKY STARS, Вл. Тененьова Ю-Биканова М., Харків.
DSC_4090

3 место — Мопс HABENERO DE JAVU BLOSSOM OF CHERRY, Вл. Гаврюкова Т., Харків.
DSC_4087

4 место — Хоккайдо AKAI HANA IOSHIHIRO, Вл. Лебединська Е., Харків.
DSC_4079

ЛУЧШИЙ ВЕТЕРАН
Видео
1 место — Керрі блю терьер ASTOLLF LOVE MY JUSTIN, Вл. Горскіна Іріна, Харків.
DSC_4111

2 место — Чихуахуа д/ш VELLORY STYLE ORNELLA DANGEROUS BEAUTY, Вл. Кузьменко Олена, Харків.
DSC_4116

DSC_4118

3 место — Цвергпінчер ARISTOKRAT MAGNIFISENT, Вл. Панчук Олена, Харків.
DSC_4103

4 место — Бігль APOLLO EXTREME LIFE, Вл. Чілікін Сергій, Харків.
DSC_4101

ЛУЧШИЙ ЮНИОР
Видео
1 место — Самоїд POLAR MIST WHITE STAR DON JUAN, Вл. Сумар Сергій, Харків.
DSC_4136

2 место — Бультерьер мініаюрний DEMIDREAMS VISHNA, Вл. Плужнік В., Харків.
DSC_4149

3 место — Німецький шпіц померанський CALVIN KLEIN, Вл. Кічко О., Харків.

4 место — АСТ CRAZY IN LOVE, Вл. Абітова, Харків.
DSC_4156

I ГРУППА
Видео
1 место — Австралійська вівчарка ARA MILENIUM A BEAR GRIZZLY, Вл. Ткаченко А.-Мухіна О., Солоніцевка.

2 место — Вельш коргі пемброк MASKORI GRANDMASTER, Вл. Лящева Д., Харків.
DSC_4170

3 место — Малінуа HAROUN ALRACHID, Вл. Шорніков Г., Харків.
DSC_4164

II ГРУППА
Видео
1 место — Ньюфаундленд ANGEL KHRANITEL VERO VALENTE, Вл. Дрига Вадім, Харків.
DSC_4191

2 место — Шарпей GAMBLER IZ DOMA BSS, Вл. Ачкасова Наталія, Харків.
DSC_4200

3 место — РЧТ ABSOLUTNIY USPEH ZHADANA MRIYA, Вл. Макаренко С., Харків.

4 место — Цвергпінчер MAGNIFISENT PRESTIGE, Вл. Пенчер Маріна, Харків.

III ГРУППА
Видео
1 место — Бультерьер мініатюрний DEMIDREAMS VISHNA, Вл. Плужнік В., Харків.
DSC_4216

2 место — АСТ BON BON SWEET CARAMEL ART OF STAFF, Вл. Момот Віталій, Харків.
DSC_4213

3 место — Йоркширський терьер STILL WISE PLATONE, Вл. Рижік Світлана, Дніпро.
DSC_4208

4 место — Шотландський терьер MARY POPPINS SCOTTISH KILT FOR HAPPY SHORTLEGS, Вл. Лазар Наталія, Чернівці.
DSC_4201

IV ГРУППА
Видео
1 место — Такса мініатюрна г\ш HARLI IZ TAKSOMANII, Вл. Каліта Ольга, Харків.
2 место — Такса кроляча д\ш YOSHTA DAKS HONOR, Вл. Іванов Владіслав, Харків.
DSC_4229

V ГРУППА
Видео
1 место — Німецький шпіц померанський CALVIN KLEIN, Вл. Кічко О., Харків.
DSC_4243

2 место — Аляскинський маламут VILS OT SILVER ARCTIC STORM, Вл. Лобойченко Антон, Харків.
DSC_4246

3 место — Сибірський хаски SIBERIAN LEGACY TABASCO, Вл. Задорожна Юлія, Харків.
DSC_4239

4 место — Американська акіта ESTAVA RAIN REBEL HEART, Вл. Горожанкина Олена, Губкін.
DSC_4235

VI ГРУППА
Видео
1 место — Бігль APOLLO EXTREME LIFE, Вл. Чілікін Сергій, Харків.
DSC_4252

2 место — Родезійський риджбек JET AMBER SUNNY STREAM, Вл. Зубкова Н., Харьков.
DSC_4249

VII ГРУППА
Видео
1 место — Веймарайнер AIRIS, Вл. Чернова К., Харків.
DSC_4264

2 место — Дратхаар BLANCA VOM MILAGELI, Вл. Доценко Олександр, Лісічанск.
DSC_4259

VIII ГРУППА
Видео
1 место — Американський кокер-спаніель ADMIRAL’S SHOU CAPTAIN AMERICA, Вл. Тімошенко Олена, Харків.
DSC_4271

2 место — Золотистий ретривер GUTTERIDGE VALEO KOSTA, Вл. Капусник А., Харків.

3 место — Лабрадор ретривер CARISMA MI AMOR THUNDEROVSLABS, Вл. Арсеньєва Ю., Харків.
DSC_4269

IX ГРУППА
Видео
1 место — Мопс CAMUSE DE LUXE J-SUN RAY FOR HABENERO DE JAVU, Вл. Гаврюкова Тетяна, Харків.
DSC_4294

2 место — Чихуахуа г/ш TORRE DUENDE ANDZHI, Вл. Кузьменко Олена, Харків.
DSC_4287

DSC_4298

3 место — Кавалер кінг чарльз спанієль KONG’S PREFERENCE DA BOMB IMPRESSION, Вл. Невелика Оксана, Харків.
DSC_4296

4 место — Папільон ANGELIC SHINE ALEX CHILD OF THE SUN, Вл. Літвінова Тетяна, Харків.
DSC_4280

X ГРУППА
Видео
1 место — Левретка OLIMPIA BUTTERFLY IZ OZHERELIA, Вл. Зеленська А., Харків.
DSC_4301

Породи, визнані на національному рівні
Видео
1 место — Бівер йоркширський терьер TALISMAN NADEZHDY WHITE KING, Вл. Чорная А., Харків.

DSC_4317

BEST IN SHOW
Видео
1 место — Мопс CAMUSE DE LUXE J-SUN RAY FOR HABENERO DE JAVU, Вл. Гаврюкова Тетяна, Харків.
2 место — Ньюфаундленд ANGEL KHRANITEL VERO VALENTE, Вл. Дрига Вадім, Харків.
3 место — Австралійська вівчарка ARA MILENIUM A BEAR GRIZZLY, Вл. Ткаченко А.-Мухіна О., Солоніцевка.
4 место — Бігль APOLLO EXTREME LIFE, Вл. Чілікін Сергій, Харків.
DSC_4359

DSC_4391

DSC_4397