Фотозвіт з конкурсів 27.06.2020 САС-UA «Кубок Фенікса — 2020»

27.06.2020 САС-UA «Кубок Фенікса — 2020»
DSC_1071

Конкурс Краща Племпара
1 місце — Ши тцу
Пара

Конкурс Краща Племгрупа
1 місце — Аляскінській маламут
Племгруппа

 

КРАЩИЙ БЕБІ
1 місце — Німецький шпіц померанський
TINT JOY HIGH ART OF BEING THE BEST, Вл. Іванова Наталія, Харків
Baby1

2 місце — Джек расел тер‘єр
DASTIN, Вл. Маслюк Ірина, Харків
Baby2

3 місце — Італійський кане корсо
LEYK SILVER, Вл. Лучка Олександр, Краснокутськ
baby3

4 місце — Лабрадор ретривер
IN HEART AIR JORDAN, Вл. Олійник І., Новоалександрівка
Baby4

 

КРАЩИЙ ЦУЦЕНЯ

1 місце — Російський псовий хорт
SIMPLE ODSESSION NOW AND HERE, Вл. Тимощук В., Дніпро

2 місце — Бігль
BLACK BRILLIANT MARY LUCKT STARS, Вл. Биканова Марія, Харків

Puppy1-2

3 місце — Ротвейлер
HOUDINI FLASH ROUSE, Вл. Коротун Ірина, Запоріжжя

4 місце — Лабрадор ретривер
BUGATTI, Вл. Каліна В., Дніпро
Puppy3-4

 

КРАЩИЙ ВЕТЕРАН

1 місце — Середньоазіатська вівчарка
BAGDASAR KAMILA, Вл. Арцибашев Б., Харків

2 місце — Чорний тер‘єр
MATADOR IZ ZVEZDNOY GAVANI, Вл. Мукасова Г., Київ

Veteran1-2

3 місце — Бігль
APOLLO EXTREME LIFE, Вл. Чілікін Сергій, Харків
Veteran3

4 місце — Бендлінгтон тер‘єр
ARISTOTEL’ BEDLINGTON UKRAIN, Вл. Тимощук В., Дніпро
Veteran4

 

КРАЩИЙ ЮНІОР

1 місце — Кавалер кінг чарльз спанієль
FEIRY GRACE, Вл. Нагайчук Ольга, Київ
jun1

2 місце — Уіпет
DURANTE VITA SHE’S GOT IT, Вл. Шаронова Дарья, Дніпро
jun2

3 місце -Такса мініатюрна дш
TARANTELA RUS EDINSTVENNAYA MOYA, Вл. Груба І., Запоріжжя
jun3

4 місце — Чорний тер‘єр
OLIVIA GARDEN-ATAS, UKRAINA Вл. Безрук В., Лесное
jun4

 

I ГРУПА

1 місце — Австралійська вівчарка
ARA MILLENIUM A BEAR GRIZZLY, Вл. Ткаченко А.-Мухіна О., Солоніцевка

2 місце — Німецька вівчарка
НОТА ЛАЙФ ТАНОС, Вл. Белинська Е., Харків

1-1-2

3 місце — Біла швейцарська вівчарка
SNOWPATROLS SARMATA, Вл. Пигуль Наталія, Дніпро
1-3

4 місце — Німецька вівчарка дш
DIVINE DREAM FOR GARDE TAPFER, Вл. Ключка А., Харків
1-4

 

II ГРУПА

1 місце — Чорний тер‘єр
NEVADA-ATAS, UKRAINA, Вл. Журавель Н., Полтава
2-1

2 місце — Цвергпінчер
SEMPER ANTE XCELLENT, Вл. Панчук Олена, Харків

3 місце — Аргентинський дог
ESTELA BLANCO GLADIATOR VENATOR, Вл. Штонда В., Харків

2-2-3

4 місце — Ньюфаундленд
ANGEL KHRANITEL IMPERIO, Вл. Дрига В., Харків

 

III ГРУПА

1 місце — Бультер`єр мініатюрний
CINNAMON ROLS VENTURESOME, Вл. Бельков А., Харків
3-1

2 місце — АСТ
SHADOW SOUL OF GRYFFINDOR, Вл. Дегтярьова Анастасія, Харків
3-2

3 місце — Йоркширський тер‘єр
FLYING WIND SHELI ZHIGO, Вл. Солоп Ольга, Харків
3-3

4 місце — Джек расел тер‘єр
JADIS THE AHITE WITCH PRIDE UNITED, Вл. Кагановський Ігор, Київ

 

IV ГРУПА

1 місце — Такса мініатюрна дш
TARANTELA RUS EDINSTVENNAYA MOYA, Вл. Груба І., Запоріжжя

2 місце — Такса кроляча кш
FELIX LIEBLINGS SCHANZ, Вл. Якушечкина Олена, Луганськ

4-1-2

3 місце — Такса кроляча дш
HANLEY LIEBLINGS SCHATZ, Вл. Смедюк М., Дніпро

4 місце — Такса кш
KAZAKSKIY KRAY BRANNA BERNAS, Вл. Буц Е., Запоріжжя

4-3-4

 

V ГРУПА

1 місце — Американська акіта
SIBERIAN HUNTER KAILASH SACRED MOUNTAIN, Вл. Чекаліна Олена, Харків

2 місце -Аляскінській маламут
AVENTURAS EN ALASKA DEAR TEDDY BEAR, Вл. Лобойченко Антон, Харків

5-1-2

3 місце — Шиба
FEEL LIKE BRAND INCIPITA VITA, Вл. Кораблева Сабріна
5-3

4 місце — Німецький шпіц померанський
FALCNORY BOUR BON DE BUSSET, Вл. Соколова Тетяна, Харків

 

VI ГРУПА

1 місце — Бігль
APOLLO EXTREME LIFE, Вл. Чілікін Сергій, Харків

2 місце — Басет хаунд
BUFFOBASS VESPA KEEP MOVING, Вл. Бабіч Андрей, Суми

6-1-2

 

VII ГРУПА

1 місце — Веймаранер
HART DAPPER HART
7-1

2 місце — Епаньоль бретон
ZICO IZ VOLNOGO VETRA, Вл. Тищенко В., Приазовське
7-2

 

VIII ГРУПА

1 місце — Американський кокер спанієль
MOONLIGHT SHOW MAMMA MIA, Вл. Гергеша А., Харків

2 місце — Золотистий ретривер
TERA DI SIENA SHENING WINTER, Вл. Дубовиченко Ірина, Харків

8-1-2

3 місце — Романский водяний собака
IL GRANAIO DE MALATESTA FIESTA, Вл. Токар Ольга, Кривій Ріг
8-3

4 місце — Лабрадор ретривер
EASTERN STAR HEAD STONE, Вл. Кутовий Владіслав, Харків

 

IX ГРУПА

1 місце — Пекінес

2 місце — Чіхуахуа кш
TORRE DUENDE ANDZHI, Вл. Кузьменко Олена, Харків

9-1-2

3 місце — Мопс
HABENERO DE JAVU MUSICAL LADY, Вл. Гаврюкова Т., Харків
9-3

4 місце — Папійон
FASHION RID IMAGINE DRAGONS, Вл. Друбецька Р.-Палій О., Харків
9-4

X ГРУПА

1 місце — Російський псовий хорт
DERZHI VETER ARMADA, Вл. Плотницький Е., Кременчуг
10-1

2 місце — Уіпет
DURANTE VITA SHE’S GOT IT, Вл. Шаронова Дарья, Дніпро
10-2

 

Породи, визнані на національному рівні

1 місце -Східно-европейська вівчарка
ARSENAL GORDYJ PRINC, Вл. Хабібулліна Г., Київ
11-1

2 місце — Бівер
KOSTBAR VIP STATUS, Вл. Слепова Ю., Харків
11-2

3 місце — Американський буллі
AKANTA FROM KING OF BULLYS, Вл. Сухомлинова Олена, Харків
11-3

 

BEST IN SHOW

1 місце — Американська акіта
SIBERIAN HUNTER KAILASH SACRED MOUNTAIN, Вл. Чекаліна Олена, Харків

2 місце — Такса мініатюрна дш
TARANTELA RUS EDINSTVENNAYA MOYA, Вл. Груба І., Запоріжжя

3 місце — Пекінес

4 місце — Бігль
APOLLO EXTREME LIFE, Вл. Чілікін Сергій Харків

BIS