Фотозвіт з конкурсів 28.06.2020 САС-UA «Харківське Літо — 2020»

28.06.2020 САС-UA «Харківське Літо — 2020»

DSC_4769

Конкурс Краща Племпара
1 місце — Американська акіта
plempara

 

КРАЩИЙ БЕБІ
1 місце — Мопс
FRANTSUZKIY POTSELUY ATOMIC BLONDE, Вл. Кодацкая Анна, Харків

2 місце — Німецький шпіц померанський
TINT JOY HIGH ART OF BEING THE BEST, Вл. Іванова Наталія, Харків

baby1-2

3 місце -Цвергпінчер
PRIMA PARTY FAKIR, Вл. Сидельковская Тетяна
baby3

4 місце — Кавалер кінг чарльз спанієль
PERFETTA FELICITA AMATO TEODORE, Вл. Кулемічева О., Харків
baby4

 

КРАЩИЙ ЦУЦЕНЯ

1 місце — Мініатюрна американська вівчарка (аусі)
TWO J’S SWEET WORLD MY NESLIHAN, Вл. Лінчевська Олена, Дніпро

2 місце — Романский водяний собака
NIGHTRIDER DI CASA CHINI, Вл. Токар Ольга, Кривій Ріг

4 місце — Ротвейлер
HOUDINI FLASH ROUSE, Вл. Коротун Ірина Запоріжжя

puppy1-3

puppy4

 

КРАЩИЙ ВЕТЕРАН

1 місце — Середньоазіатська вівчарка
BAGDASAR KAMILA, Вл. Арцибашев Б., Харків
veteran

2 місце — Американський кокер спаніель
ABBA FOR FORRY’S PRESENT, Вл. Арзуманян Каріна, Харків

3 місце — Німецький шпіц померанський
DISNEY ANGEL OF BEAUTY, Вл. Рузайкина Олена, Харків

 

КРАЩИЙ ЮНІОР

1 місце — Німецький боксер
ODINVILLE TOMMY THAYER, Вл. Морозова Олена, Запорожье

2 місце — Німецька вівчарка
НОТА ЛАЙФ ТАНОС, Вл. Белинська Е., Харків

3 місце -Такса мініатюрна дш
TARANTELA RUS EDINSTVENNAYA MOYA, Вл. Груба І., Запоріжжя

4 місце — Чіхуахуа дш
MODO DI VITA LIGHT OF JOY DORY-DO, Вл. Шабельникова Т., Харків

jun

 

I ГРУПА

1 місце -Німецька вівчарка дш
GRAND, Вл. Маслюк Ірина, Харків

2 місце -Вельш коргі пемброк
MARKADOS PORDIOS DENI DEVITO, Вл. Трахт О., Обухівка

3 місце -Біла швейцарська вівчарка
SNOWPATROLS SARMATA, Вл. Пигуль Наталія, Дніпро

4 місце -Коллі довгошерста
BE FIRST MOONLIGHT, Вл. Яковлева Світлана, Харків

1-1-4

 

II ГРУПА

1 місце -Ротвейлер
TRIUMPH KLENSMEN KLIRI, Вл. Триполиц Руслан, Запоріжжя

2 місце -Ньюфаундленд
ANGEL KHRANITEL IMPERIO, Вл. Дрига В., Харків

3 місце -Аргентинський дог
ESTELA BLANCO GLADIATOR VENATOR, Вл. Штонда В., Харків

2-1-3

4 місце -Шар пей
OXXI DAISY IZ DOMA BSS, Вл. Щербакова І., Харків
2-4

 

III ГРУПА

1 місце -Йоркширський тер‘єр
FLYING WIND SHELI ZHIGO, Вл. Солоп Ольга, Харків

2 місце -АСТ
SHADOW SOUL OF GRYFFINDOR, Вл. Дегтярьова Анастасія, Харків

3 місце -Бультер`єр мініатюрний
CINNAMON ROLS VENTURESOME, Вл. Бельков А., Харків

3-1-3

4 місце -Шотландський тер‘єр
TRUMP LADY CHERRY-MERRY TAILS, Вл. Голобродський Кирило, Харків
3-4

 

IV ГРУПА

1 місце -Такса мініатюрна дш
TARANTELA RUS EDINSTVENNAYA MOYA, Вл. Груба І., Запоріжжя

2 місце -Такса кроляча дш
HANLEY LIEBLINGS SCHATZ, Вл. Смедюк М., Дніпро

3 місце -Такса кроляча кш
FELIX LIEBLINGS SCHANZ, Вл. Якушечкина Олена, Луганськ

4 місце -Такса кш
KAZAKSKIY KRAY BRANNA BERNAS, Вл. Буц Е., Запоріжжя

4-1-4

 

V ГРУПА

1 місце -Аляскінській маламут
AVENTURAS EN ALASKA DEAR TEDDY BEAR, Вл. Лобойченко Антон, Харків

2 місце -Американська акіта
SIBERIAN HUNTER KAILASH SACRED MOUNTAIN, Вл. Чекаліна Олена, Харків

3 місце -Шиба
TANRAY TYDANA TOMODACHI, Вл. Марющенко Лариса, Харків

5-1-3

4 місце -Сибірський хаскі
ARA MILLENIUM BLACKS BOOMER, Вл. Ткаченко А.-Мухіна О., Солоніцевка
5-4

 

VI ГРУПА

1 місце -Бігль
ARCHBALD BRAVE SOUL BEAGLE FORCE, Вл. Пилипенко А., Полтава
6-1

 

VII ГРУПА

1 місце -Курцхаар
UNO FOREVER GAME, Вл. Білик Сергій, Лозова
6-1

2 місце -Веймаранер
DAKOTA, Вл. Бугай Наталія, Рубежное

3 місце -Епаньоль бретон
ZICO IZ VOLNOGO VETRA, Вл. Тищенко В., Приазовське
7-3

4 місце -Англійський пойнтер
7-4

 

VIII ГРУПА

1 місце -Лабрадор ретривер
COFFEE BREAK TIME MERI-STUART, Вл. Штундер Юлія, Харків

2 місце -Американський кокер спанієль
MOONLIGHT SHOW MAMMA MIA, Вл. Гергеша А., Харків

8-1-2

3 місце -Прямоерстий ретривер
DEUS VENATOR BEST FOR YOU, Вл. Плугатирева Анастасія, Харків
8-3

4 місце -Золотистий ретривер
RIGHT HUNTER TROPICAL BREZE, Вл. Шпаченко Т., Запоріжжя
8-4

 

IX ГРУПА

1 місце -Папійон
FASHION RID IMAGINE DRAGONS, Вл. Друбецька Р.-Палій О., Харків

2 місце -Пудель той
FLORIDA IRIS CRAZY CRANBERRY, Вл. Шевченко І., Рай-Оленівка

9-1-2

3 місце -Французський бульдог
DENIZE BUTTERFLY AMONESTAR, Вл. Райхерт Ю.-Гайдай О., Запорожье
9-3

4 місце -Японський хін
STEPOVYJ VITER KATSURO, Вл. Гіренко Дмитро, Кривой Рог
9-4

X ГРУПА

1 місце -Російський псовий хорт
DERZHI VETER MOLFAR, Вл. Тимощук В., Дніпро

2 місце -Уіпет
DURANTE VITA SHE’S GOT IT, Вл. Шаронова Дарья, Дніпро

10-1-2

 

Породи, визнані на національному рівні

1 місце -Бівер
STELLAR VICTORY ANZHELIKA MARKIZA ANGELOV, Вл. Васільєва В Харків

2 місце -Американський буллі
UNBELIVABULLY CUBA LIBRE, Вл. Данюкова Олена, Дніпро

11-1-2

 

BEST IN SHOW

1 місце -Аляскінській маламут
AVENTURAS EN ALASKA DEAR TEDDY BEAR, Вл. Лобойченко Антон, Харків

2 місце -Ротвейлер
TRIUMPH KLENSMEN KLIRI, Вл. Триполиц Руслан, Запоріжжя

3 місце -Папійон
FASHION RID IMAGINE DRAGONS, Вл. Друбецька Р.-Палій О., Харків

4 місце -Такса мініатюрна дш
TARANTELA RUS EDINSTVENNAYA MOYA, Вл. Груба І., Запоріжжя

bis